Canon Nederland N.V. en commercieel kunstenaar Peter van Ede bundelen hun krachten
Peter van Ede werkt op zijn Creative playground met een Arizona. Deze grootformaat flatbed printer is uitermate geschikt voor startende bedrijven en/of bedrijven die zich richten op het maken van unieke producten in kleine oplagen. De printer biedt toegang tot de wereld van, hoogwaardige mogelijkheden van UV-flatbedprinten. Gebruikers kunnen kiezen voor de standaard geïnstalleerde witte inkt optie of de roll media optie kan toegevoegd worden voor extra flexibiliteit en nog meer mogelijkheden bij het produceren van winkeldisplays, beeldmateriaal voor tentoonstellingen of musea, posters, banners, backlit graphics, en nagenoeg elke andere toepassing die men maar kan bedenken.
Meer weten?
Peter van Ede benadrukt niet meer vanuit het platte vlak te denken, maar veel meer in ruimtelijkheid. Dankzij de Océ Arizona printer waarover hij beschikt, denkt Peter meer driedimensionaal. Peter van Ede ziet zijn atelier als een soort van ‘playground’ en experimenteert hier met materialen om nieuwe toepassingen te ontwikkelen.
Samenwerking met creatief studenten
Peter van Ede en studenten van kunstacademies en designopleidingen maken zichtbaar welke mogelijkheden de Arizona biedt. Download de brochure en laat u inspireren door enkele praktijkvoorbeelden.
Wij staan voor u klaar
Bent u geïnspireerd geraakt? We bespreken graag met u de eindeloze mogelijkheden van de oplossingen die Canon u te bieden heeft.