Press Contacts

Contactpersonen

PR contactpersonen van Canon Europe

Voor mediavragen kun je contact opnemen met:

Corporate PR contactpersoon

Contactpersoon: Sarah Vloothuis

E-mail: Sarah.Vloothuis@canon-europe.com


PR contactpersoon voor zakelijke oplossingen

Contactpersoon: Rosie Harries

E-mail: Rosie.Harries@canon-europe.com


PR contactpersoon voor consumentenproducten

Contactpersoon: Caroline Nicholls (klanten)

E-mail: caroline.nicholls@canon-europe.com

Contactpersoon: Jack Low (professionals)

E-mail: jack.low@canon-europe.com

Lokale pers-contactpersonen

Canon Oostenrijk

Voor mediavragen kun je contact opnemen met:

Corporate PR contactpersoon

Contactpersoon: Birgit Stark

Telefoon: +43 676 8166 1749

E-mail: Birgit.Stark@canon.at


PR contactpersoon voor zakelijke oplossingen

Contactpersoon: Birgit Stark

Telefoon: +43 676 8166 1749

E-mail: Birgit.Stark@canon.at


PR contactpersoon voor consumentenproducten

Contactpersoon: Birgit Stark

Telefoon: +43 676 8166 1749

E-mail: Birgit.Stark@canon.at

Canon België

Voor mediavragen kun je contact opnemen met:

Corporate PR contactpersoon

Contactpersoon: Filip Vandenbempt

Telefoon: +32 2 7220 519

E-mail: f.vandenbempt@canon.be


PR contactpersoon voor zakelijke oplossingen

Contactpersoon: Steve Haentjens

Telefoon: +32 2 7220 519

E-mail: steve.haentjens@canon.be


PR contactpersoon voor consumentenproducten

Contactpersoon: Filip Vandenbempt

Telefoon: +32 2 7220 519

E-mail: f.vandenbempt@canon.be

Canon Tsjechië

Voor mediavragen kun je contact opnemen met:

Corporate PR contactpersoon

Contactpersoon: Jitka Štědroňová

Telefoon: +420 225 280 396

E-mail: jitka.stedronova@canon.cz


PR contactpersoon voor zakelijke oplossingen

Contactpersoon: Jitka Štědroňová

Telefoon: +420 225 280 396

E-mail: jitka.stedronova@canon.cz


PR contactpersoon voor consumentenproducten

Contactpersoon: Jitka Štědroňová

Telefoon: +420 225 280 396

E-mail: jitka.stedronova@canon.cz

Canon Denemarken

Voor mediavragen kun je contact opnemen met:

PR contactpersoon voor corporate PR, zakelijke oplossingen en consumentenproducten

Contactpersoon: Andrea Frovin

Telefoon: +45 26 79 35 08

E-mail: andrea.frovin@canon.dk

Canon Finland

Voor mediavragen kun je contact opnemen met:

Corporate PR contactpersoon

Contactpersoon: Teija Tamminen-Saremaa

Telefoon: +358 (0)10 544 4609

E-mail: teija.tamminen-saremaa@canon.fi

Canon Frankrijk

IMPORTANT:
Les demandes sur des sujets Communication autres que les Relations Presse sont à adresser àcontact@cf.canon.fr 


Pour les demandes relatives aux Relations Presse, merci de contacter :


Relations Presse Offre Grand Public

Contact : Amanda Tek

Téléphone : +33 1 85 14 46 95

Email: amanda.tek@cf.canon.fr


Relations Presse Informations Institutionnelles

Contact : Cécile Thibault

Téléphone : +33 1 85 14 46 97

Email : cecile.thibault@cf.canon.fr


Relations Presse Offre Entreprises

Contact : Cécile Thibault

Téléphone : +33 1 85 14 46 97

Email : cecile.thibault@cf.canon.fr

Canon Duitsland

Kontakt für Presseanfragen:


Anfragen zu Consumer Produkten – Foto, Video, EOS Cinema, Tintenstrahldrucker, Scanner für den Privatgebrauch

Canon Ansprechpartner: Sarah Stuwe

PR-Agentur: Ranieri Agency

E-Mail: canon-presse@ranieri.agency


Anfragen zu Business Produkten – Office Lösungen Laserdruck/Kopiersystemen, Produktionsdruck, Software, Workflow-Solutions

Canon Ansprechpartner: Bettina Steeger

E-Mail: bettina.steeger@canon.de


Anfragen zu medizinischen Produkten

Stefan Pehn

Canon Medical Systems Europe

E-Mail: stefan.pehn@eu.medical.canon


Anfragen zu Corporate Themen – Unternehmenskommunikation

Canon Ansprechpartner: Bettina Steeger

E-Mail: bettina.steeger@canon.de

Canon Griekenland

Voor mediavragen kun je contact opnemen met:

Corporate PR contactpersoon

Contactpersoon: Drossos Drossos Canon Greece

Telefoonnummer: +30 210 7454 651

E-mailadres: Drossos.Drossos@canon.gr


PR contactpersoon voor zakelijke oplossingen

Contactpersoon: Drossos Drossos Canon Greece

Telefoonnummer: +30 210 7454 651

E-mailadres: Drossos.Drossos@canon.gr


PR contactpersoon voor consumentenproducten

Contactpersoon: Drossos Drossos Canon Greece

Telefoonnummer: +30 210 7454 651

E-mailadres: Drossos.Drossos@canon.gr

Canon Hongarije

Voor mediavragen kun je contact opnemen met:

PR-contactpersoon

Contactpersoon: Viktória Oláh

E-mail: olah.viktoria@canon.hu

Canon Ireland

Voor mediavragen kun je contact opnemen met:

E-mail: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Telefoon: 01737 220 000, vervolgens vraagt u naar een medewerker van het PR-team

Canon Italië

Voor mediavragen kun je contact opnemen met:

PR contactpersoon voor consumentenproducten, zakelijke oplossingen en corporate PR

Contactpersoon: Comunicazione & Immagine

Telefoon: +39 02 4548 1680

E-mail: info@comunicazione-immagine.it

Canon Nederland

Voor mediavragen kun je contact opnemen met:

PR contactpersoon voor consumentenproducten

Contactpersoon: Britt van Sprang

Telefoon: +31 (0)6 36 28 45 88

E-mail: britt.van.sprang@canon.nl


Corporate PR contactpersoon

Contactpersoon: Sandra van Horen

Telefoon: +31651528914

E-mail: Sandra.Van.Horen@canon.nl


PR contactpersoon voor zakelijke oplossingen

Contactpersoon: Sandra van Horen

Telefoon: +31651528914

E-mail: Sandra.Van.Horen@canon.nl

Canon Noorwegen

Voor mediavragen kun je contact opnemen met:

Corporate PR contactpersoon

Contactpersoon: Siw Holmgren

Telefoon: +47 934 66 355

E-mail: siw.holmgren@canon.no


PR contactpersoon voor zakelijke oplossingen

Contactpersoon: Siw Holmgren

Telefoon: +47 934 66 355

E-mail: siw.holmgren@canon.no


PR contactpersoon voor consumentenproducten

Contactpersoon: Siw Holmgren

Telefoon: +47 934 66 355

E-mail: siw.holmgren@canon.no

Canon Polen

Voor mediavragen kun je contact opnemen met:

Corporate PR contactpersoon

Contactpersoon: Joanna Stankiewicz

Telefoon: +48 22 430 60 91

E-mail: joanna.stankiewicz@canon.pl


PR contactpersoon voor zakelijke oplossingen

Contactpersoon: Katarzyna Kluza

E-mail: katarzyna.kluza@canon.pl


PR contactpersoon voor consumentenproducten

Contactpersoon: Joanna Stankiewicz

Telefoon: + 48 22 430 60 91

E-mail: joanna.stankiewicz@canon.pl

Canon Portugal

Voor mediavragen kun je contact opnemen met:

Corporate PR contactpersoon

Contactpersoon: Ana Cristina

Telefoon: +351 21 470 4037

E-mail: ana.cristina@canon.pt


PR contactpersoon voor zakelijke oplossingen

Contactpersoon: Ana Cristina

Telefoon: +351 21 470 4037

E-mail: ana.cristina@canon.pt


PR contactpersoon voor consumentenproducten

Contactpersoon: Goreti Pedrosa

Telefoon: +351 214 704 000

E-mail: goreti.pedrosa@canon.pt

Canon Roemenië

Voor mediavragen kun je contact opnemen met:

Corporate PR contactpersoon

Contactpersoon: Iulia Becheanu

Telefoon: 0040.21.318.24.84

E-mail: iulia.becheanu@canon.ro


PR contactpersoon voor zakelijke oplossingen

Contactpersoon: Iulia Becheanu

Telefoon: 0040.21.318.24.84

E-mail: iulia.becheanu@canon.ro


PR contactpersoon voor consumentenproducten

Contactpersoon: Iulia Becheanu

Telefoon: 0040.21.318.24.84

E-mail: iulia.becheanu@canon.ro

Canon Rusland

Voor mediavragen kun je contact opnemen met:

PR contactpersoon voor zakelijke oplossingen, corporate PR en consumentenproducten

Contactpersoon: Elmira Alieva

Telefoon: +7 495 2585600

E-mail: elmira.alieva@canon.ru

Canon Slowakije

Voor mediavragen kun je contact opnemen met:

Corporate PR contactpersoon

Contactpersoon: Tomáš Feč

Telefoon: +421 248 228 716

E-mail: tomas.fec@canon.sk


PR contactpersoon voor zakelijke oplossingen

Contactpersoon: Tomáš Feč

Telefoon: +421 248 228 716

E-mail: tomas.fec@canon.sk


PR contactpersoon voor consumentenproducten

Contactpersoon: Tomáš Feč

Telefoon: +421 248 228 716

E-mail: tomas.fec@canon.sk

Canon Zuid-Afrika

Voor mediavragen kun je contact opnemen met:

PR contactpersoon voor zakelijke oplossingen, corporate PR en consumentenproducten

Contactpersoon: Dana Eitzen

Telefoon: + 27 12 675 4900

E-mail: pr@canon.co.za

Canon Spanje

Voor mediavragen kun je contact opnemen met:

Corporate PR contactpersoon

Contactpersoon: Elena Martel

Telefoon: +34 915 384 563

E-mail: e_martel@canon.es


PR contactpersoon voor zakelijke oplossingen

Contactpersoon: Elena Martel

Telefoon: +34 915 384 563

E-mail: e_martel@canon.es


PR contactpersoon voor consumentenproducten

Contactpersoon: Magadalena Moya

Telefoon: +34 915 384 626

E-mail: M_moya@canon.es

Canon Zweden

Voor mediavragen kun je contact opnemen met:

Contactpersoon voor algemene pers:

Contactpersoon: Linn Kryss

Telefoon: +46 739788510

E-mail: linn.kryss@canon.se


Contactpersoon PR B2B: Åsa Törnquist

Telefoon: +46 73 988 64 35

E-mail: asa.tornquist@canon.se

Canon Zwitserland

Voor mediavragen kun je contact opnemen met:

Corporate PR contactpersoon

Contactpersoon: Ralph Schmid

E-mail: press@canon.ch


B2B PR

Contactpersoon: Ralph Schmid

E-mail: press@canon.ch


B2C PR

Contactpersoon: Fabienne Braunschweiler

Telefoon: +41 (0)76 333 04 04

E-mail: press@canon.ch

Canon Turkije

Voor mediavragen kun je contact opnemen met:

Corporate PR contactpersoon

Contactpersoon: Beyza Carkaci

Telefoon: +90 216 5716830

E-mail: beyza.carkaci@canon.com.tr

Canon UK

Voor mediavragen kun je contact opnemen met:


E-mail: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Telefoon: 01737 220 000, vervolgens vraagt u naar een medewerker van het PR-team


Wellicht vind je dit ook interessant