Printen, kopiëren en scannen
Kwaliteitsfoto’s
Dubbelzijdige documenten
Printen vanaf smartphone en tablet
AirPrint-ondersteuning
All-in-One printer, 2 FINE-cartridges, USB-kabel, netsnoer, installatiegids, software en CD met gebruikershandleiding
Tot 4800¹ x 1200 dpi
Inkjet FINE-printkoptechnologie
4-kleurensysteem met min. inktdruppelgrootte van 2 pl
2 FINE-cartridges met ChromaLife100
ESAT: ca. 9,2 ipm¹
ESAT: ca. 5,0 ipm¹
Zonder witrand 10 x 15 cm: circa 44 seconden¹
Ja (A4, Letter, 20 x 25 cm, 13 x 18 cm, 10 x 15 cm)
Auto Duplex Print (A4, Letter)
Print aanpassen aan paginaformaat, geschaald printen, meerdere pagina’s per vel printen, boekje printen, poster printen, sorteren¹
2 FINE-cartridges
PG-540 (zwart)
CL-541 (kleur)
XL-cartridges met hoge capaciteit
PG-540XL (zwart)
CL-541XL (kleur)
A4-kleurendocument¹
Zwart: 180 pagina’s
Zwart XL: 600 pagina’s
Kleur: 180 pagina’s
Kleur XL: 400 pagina’s
Foto van 10 x 15 cm¹
Zwart: 2465* foto’s
Zwart XL: 7560* foto’s
Kleur: 69 foto’s
Kleur XL: 150 foto’s
* Geschatte extra capaciteit
Normaal papier, enveloppen, Photo Paper Pro Platinum (PT-101), Photo Paper Plus Glossy II (PP-201), Photo Paper Pro Luster (LU-101), Photo Paper Plus Semi-gloss (SG-201), Glossy Photo Paper “Everyday Use” (GP-501), Matte Photo Paper (MP-101), High Resolution Paper (HR-101N), T-shirt Transfer (TR-301), Photo Stickers (PS-101)
Voorste lade: max. 100 vel
A4, A5, B5, Letter, Legal, enveloppen (DL-formaat of Commercial #10), 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 20 x 25 cm
Normaal papier: 64 - 105 g/m²
Fotopapier tot circa 300 g/m² (speciale media van Canon)
Flatbed, CIS-kleurenscanner
Tot 1200 x 2400 dpi¹
Ca. 14 seconden¹
Flatbedscan 48-bits invoer / 24-bits uitvoer (RGB elk 16-bits/8-bits)
Flatbedscan 16-bits invoer / 8-bits uitvoer
TWAIN/WIA
A4/LTR (216 x 297 mm)
Ja (My Image Garden-software)
Scannen naar PC, documenten scannen (PDF, Compact PDF, JPEG, TIFF, PNG), foto’s scannen (JPEG, TIFF, PNG), automatisch scannen, PDF-bestanden maken met optionele wachtwoordbeveiliging, tekstherkenning (OCR), scannen en samenvoegen, scannen naar de cloud, scannen naar e-mail
sFCOT: ca. 20 sec.¹
sESAT: ca. 4,3 ipm¹
1 tot 9 kopieën, 20 kopieën
Aanpassen aan pagina
Documenten kopiëren, foto’s kopiëren, kopiëren zonder witrand
LCD-scherm met 7 segmenten
USB Hi-Speed (B-poort)
Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n
Wi-Fi beveiliging: WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP
Android-apparaten¹, iPhone, iPod touch en iPad²
Apple AirPrint
MP Driver inclusief Scanning Utility
My Image Garden
Gebruik van CREATIVE PARK PREMIUM
Full HD Movie Print¹
Quick Menu
Easy-WebPrint EX (download)²
Windows 8 (32- en 64-bits)
Windows RT
Windows 7 (32- en 64-bits)
Windows Vista (32- en 64-bits)
Windows XP (32-bits)
Mac OS X 10.5.8 - 10.8
Windows 7: CPU van 1 GHz of sneller, 1 GB RAM (32-bits) of 2 GB RAM (64-bits)
Windows Vista SP1 of SP2: processor van 1 GHz of sneller, 512 MB RAM
Windows XP SP3: processor van 300 MHz of sneller, 128 MB RAM
Browser: Internet Explorer 6 of hoger
CD-ROM Drive
Scherm: 800 x 600 of meer
Mac OS X v10.7: Intel Core2Duo-processor (of hoger), 1 GB RAM
Mac OS X v10.6: Intel-processor, 1 GB RAM
Mac OS X v10.5.8: Intel-processor, 512 MB RAM
Browser: Safari 3 of hoger
CD-ROM Drive
Scherm: XGA 1024 x 768 of meer
Ca. 5,5 kg
449 x 304 x 152 mm
Ca. 42,5 dB¹
5-35°C
10-90% RH (geen condensatie)
AC 100 - 240 V, 50/60 Hz
Uit: ca. 0,3 W
Standby (Wi-Fi verbinding met PC): ca. 2,0 W (scanlamp uitgeschakeld)
Standby (alle poorten aangesloten): ca. 2,0 W (scanlamp uitgeschakeld)
Tijd tot standby-stand: 7 minuten
Kopiëren: circa 20 W¹
Alle specificaties kunnen zonder voorafgaande kennisgeving worden gewijzigd.
De printsnelheid is afhankelijk van de systeemconfiguratie, de interface, de software, de complexiteit van het document, de printmodus, de paginadekking, het type papier dat wordt gebruikt enz.
Het inktverbruik is afhankelijk van de geprinte tekst of foto's, de gebruikte softwaretoepassingen, de printmodus en het type papier dat wordt gebruikt. Ga naar www.canon.nl/ink/yield voor informatie over de capaciteit
De scansnelheid is onder andere afhankelijk van de systeemconfiguratie, de interface, de software, de instellingen van de scanmodus en het documentformaat.
De kopieersnelheid is afhankelijk van de complexiteit van het document, de kopieermodus, de paginadekking, het type papier dat wordt gebruikt, etc. Er wordt geen rekening gehouden met de opwarmtijd.
Alle merk- en productnamen zijn handelsmerken van hun respectieve bedrijven.
Microsoft, Windows en het Windows-logo zijn handelsmerken of gedeponeerde handelsmerken van Microsoft Corporation in de Verenigde Staten en/of andere landen.
Meer informatie over ChromaLife100+ vind je op www.canon.nl/chromalife100
¹ Inktdruppels kunnen worden gespoten met een minimale pitch van 1/4800 inch
¹ De printsnelheid voor documenten op normaal papier wordt gemeten op basis van het gemiddelde van ESAT in de testnorm van ISO/IEC 24734.
¹ De printsnelheid voor documenten op normaal papier wordt gemeten op basis van het gemiddelde van ESAT in de testnorm van ISO/IEC 24734.
¹ De fotoprintsnelheid is gebaseerd op de standaardinstelling en het gebruik van de ISO/JIS-SCID N2-standaard op Canon Photo Paper Plus Glossy II. Er wordt geen rekening gehouden met de verwerkingstijd van de gegevens op de hostcomputer.
¹ Enkele functies zijn alleen beschikbaar in het Windows-stuurprogramma.
De vermelde capaciteit is in overeenstemming met de ISO/IEC 24711-norm. De waarden zijn verkregen via continu printen.
¹ De vermelde capaciteit is in overeenstemming met ISO/IEC 29102. De waarden zijn verkregen via continu printen.
¹ Optische resolutie is een meting van de maximale Hardware Sampling Resolution en is gebaseerd op de ISO-norm 14473. Bij scannen op hoge resolutie is het scanformaat beperkt (maximale optische resolutie voor A4-scan is 600 dpi).
¹ De scansnelheid voor kleurendocumenten wordt gemeten aan de hand van ISO/IEC 24735 Bijlage C Testgrafiek A. De scansnelheid wordt gerekend vanaf het indrukken van de knop Scan van het scannerstuurprogramma tot aan het verdwijnen van het statusbericht van het scherm.
¹ De kopieersnelheid van kleurendocumenten wordt gemeten naar het gemiddelde van sFCOT en sESAT in prestatietest van de ISO/IEC-norm 29183.
¹ Canon PRINT-app is gratis te downloaden vanaf Android Market (niet beschikbaar in bepaalde landen of regio's). Wi-Fi verbinding vereist. Compatibel met apparaten met Android 2.3.3 en hoger.
² Canon PRINT-app is gratis te downloaden vanaf Apple App Store (niet beschikbaar in bepaalde landen of regio's). Wi-Fi verbinding vereist. Compatibel met apparaten met iOS 6.1 of hoger (alle iPad-modellen, iPhone 3GS en hoger, iPod touch 3e generatie en hoger)
¹ Full HD Movie Print kan worden gebruikt met MOV- en MP4-moviebestanden die zijn gemaakt door bepaalde camera’s en camcorders van Canon. Vereist de installatie van de software die bij videocamera’s of camera’s van Canon is meegeleverd en waarmee de video is gemaakt. MOV-bestanden vereisen: ZoomBrowser EX / ImageBrowser (versie 6.5 of later), MP4-bestanden vereisen: ImageBrowser EX (versie 1.0 of later).
² Easy-WebPrint EX vereist Internet Explorer 7 of hoger
¹ Bij printen van ISO/JIS-SCID N2-patroon op Photo Paper Plus Glossy II van 10 x 15 cm met standaardinstellingen.
¹ Bij kopiëren van ISO/JIS-SCID N2 (geprint met inkjetprinter) op normaal A4-papier met de standaardinstellingen.