Canon PIXMA MX310 Inkjet Multifunctionals
Dit product wordt niet meer verkocht
|
|
|
|
Deze Fax & Photo All-in-One uit het middensegment is ontworpen voor mensen met een klein budget die meer productiviteit willen. Als u het serieus wilt aanpakken, is dit de juiste PIXMA voor u. |
|
Kenmerken |
- Super G3 fax, 20 kiescodes, faxgeheugen voor 50 pagina's*
- Automatische documentinvoer voor 30 pagina's
- Quick-Start
- Documenten afdrukken en kopiëren, zwart-wit en kleur, tot 22/17 ppm
- Scannen bij 1200 dpi
- Foto's tot 4800x1200dpi*; 10 x 15 cm zonder randen binnen 46 sec*
- Tweeregelig LCD-scherm
- * Zie de specificaties
|
|
| Uw personal assistant op kantoor |
|
Faxen Met de Super G3-faxmodem kunt u binnen 3 seconden per pagina* zwart-wit- en kleurenfaxen verzenden. Bellen is snel en simpel met 20 verkorte kiescodes, zodat u al uw reguliere telefoonnummers kunt opslaan. Het faxgeheugen voor 50 pagina's* slaat alle binnenkomende faxen veilig op als het papier of de toner op is, zodat deze later kunnen worden afgedrukt.
Nooit meer onleesbare tekst of vervormde afbeeldingen in verzonden faxen, dankzij de Ultra High Quality-faxtechnologie van Canon met 256 grijstinten en 24-bits kleur.
Efficiëntie op kantoor De automatische documentinvoer voor 30 pagina's verwerkt batchfaxing, het scannen en snel kopiëren van documenten om de productiviteit te verhogen. Quick-Start zorgt voor een snelle start van uw PIXMA zodat die direct gebruikt kan worden.
Documenten afdrukken Druk documenten af met een snelheid van 22 ppm in zwart-wit en 17 ppm in kleur.
Kopiëren Kopieer documenten met een snelheid van 22 ppm in zwart-wit en 17 ppm in kleur. De geavanceerde kopieertechnologie zorgt gegarandeerd voor uitzonderlijke kleurprestaties.
Combineer tekst, afbeeldingen en foto's en krijg optimale resultaten dankzij de scheiding van tekst en beeld. Kopieer het exacte gewenste gebied met de functie kopiëren zonder kaders.
Scannen Met een resolutie van 1200 dpi krijgt u geweldige kleurenscans van fotokwaliteit. U kunt direct scannen naar pc, e-mail of PDF. Elke stap van de procedure verloopt soepeler dankzij de MP Navigator EX-software, van het zoeken naar afbeeldingen tot het bewerken van PDF-documenten.
Met de OCR-tekstherkenningssoftware (Optical Character Recognition) kan perfect afgedrukte tekst worden omgezet in een elektronisch document dat u kunt bewerken. U hoeft dus geen tekst meer over te typen.
Foto's afdrukken Geniet dankzij de kleine inktdruppels van 2 pl en de hoge afdrukresolutie van 4800 x 1200 dpi* van afdrukken van fotolabkwaliteit met haarscherpe details en vloeiende kleurschakeringen.
Druk een randloze foto van 10 x 15 cm in de standaardmodus* af in circa 46 seconden. Druk foto's rechtstreeks af vanaf een digitale camera of camcorder die compatibel is met PictBridge.
Met Auto Image Fix (Auto afb. corr.) worden foto's automatisch verbeterd. U kunt functies als rode-ogen reductie en helder gezicht toepassen met de beeldbewerkingssoftware.
Het ChromaLife100-systeem** levert schitterende afdrukken die tot wel 100 jaar meegaan.
Interface Dankzij het tweeregelige LCD-scherm is standalone-bediening gemakkelijk, zonder dat u een pc nodig hebt.
FINE-cartridges Geavanceerde FINE-cartridges geven uw precisieafdrukken. U kunt ze eenvoudig vervangen en met één klik installeren. De zwarte cartridge zorgt voor haarscherpe, heldere tekst wanneer u documenten afdrukt en de kleurencartridge zorgt voor scherpe en heldere afbeeldingen.
Besturingssysteem Compatibel met Windows en Mac OS X.
* Zie de specificaties ** Ga voor meer informatie naar www.canon-europe.com/chromalife100
|
|
 |
|